Fotelis Halmar Jukon, kreminė kaina
Fotelis Halmar Jukon, kreminė kaina
Fotelis Halmar Jukon, kreminės/juodos spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.0 € |
|
169.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
169.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Krėslas Leisure Furniture Jukon, kreminė sp., 87 cm x 74 cm x 108 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fotelis Halmar Jukon, kreminės/juodos spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.0 € |
|
169.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
169.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
JUKON leisure chair, creamPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
174.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
174.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Krėslas Leisure Furniture Jukon, kreminė sp., 87 cm x 74 cm x 108 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Leisure Furniture Jukon, kreminė sp., 87 cm x 74 cm x 108 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 202.9 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
JUKON leisure chair, creamIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
183.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
183.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
JUKON poilsio krėslas, kreminės spalvos |
|
189.84 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
189.84 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 13:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5905248135055 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas, medžio masyvas, metalas, mdp |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 74cm |
| Aukštis | 108cm |
| Gylis | 87cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | -cm |
| Baldų kolekcija | jukon |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |

















