Focus Optimum 8x42 ED kaina
Focus Optimum 8x42 ED kaina
FOCUS Optimum 8x42 ED žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.40 eur/mėn Daugiau |
|
283.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Žiūronai Focus Optics Focus Optimum 8x42 ED |
|
325.89 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
325.89 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Žiūronai FOCUS Optimum 8x42 EDDaugiau |
|
350.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
350.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS OPTICS FOCUS OPTIMUM 8X42 ED BW5 8X42 |
|
415.95 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
415.95 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 08:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879050030 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 8° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 140m |
| Atstumas iki akies | 18.5mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2m |
| Svoris | 711g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 76mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | gumuotas korpusas |
| Rodyti daugiau | |



















