Focus Viewmaster ED 20-60x80WP kaina
Focus Viewmaster ED 20-60x80WP kaina
Focus Viewmaster ED 20-60X80 WP, žaliasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monoklis FOCUS VIEWMASTER ED 20-60X80 |
|
595.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
595.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Large 80 mm lensEyepiece with 20–60× magnification45° slanted barrel for comfort..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
621.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
FOCUS VIEWMASTER ED 20-60X80 WP |
|
461.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
461.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Viewmaster ED 20-60x80 WP Stebėjimo vamzdis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.00 eur/mėn |
|
469.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
FOCUS OPTICS FOCUS VIEWMASTER ED 20-60X80 WP SP14 A 20-60X80 |
|
509.95 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
509.95 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Focus spotting scope Viewmaster ED 20-60x80WP | SP14 A 20-60X80 | 7391879047955 |
|
563.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Focus spotting scope Viewmaster ED 20-60x80WP | SP14 A 20-60X80 |
|
582.35 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
582.35 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Focus Viewmaster ED 20-60X80 WP, žaliasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monoklis FOCUS VIEWMASTER ED 20-60X80 |
|
595.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
595.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Large 80 mm lensEyepiece with 20–60× magnification45° slanted barrel for comfort..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
621.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 16:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Monokliai |
| Prekės kodas | 7391879047955 |
| Didinimas | 20 - 60 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 80mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 2.1° |
| Atstumas iki akies | 20mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5.5m |
| Svoris | 1400g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 20mm |
| Matmenys | 400 x 96 x 165mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























