Focus Optimum 8x32 ED kaina
Focus Optimum 8x32 ED kaina
Žiūronai FOCUS Optimum 8x32 EDDaugiau |
|
320.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
320.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Optimum 8x32 ED žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.33 eur/mėn |
|
337.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
337.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Focus Optimalūs 8x32 ED žiūronai |
|
340.23 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
340.23 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
FOCUS OPTICS FOCUS OPTIMUM 8X32 ED BW5 8X32 |
|
375.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
375.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879050016 |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 8.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 144m |
| Atstumas iki akies | 17mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2m |
| Svoris | 489g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 – 75mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



















