Focus Optimum 10x32 ED kaina
Focus Optimum 10x32 ED kaina
Žiūronai FOCUS Optimum 10x32 EDDaugiau |
|
330.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
330.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Optimum 10x32 ED žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.67 eur/mėn |
|
339.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
339.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Žiūronai Focus Sport Optics OPTIMUM 10X32 ED taikiklis |
|
340.23 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
340.23 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
FOCUS OPTICS FOCUS OPTIMUM 10X32 ED BW5 10X32 |
|
375.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
375.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879050023 |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 116m |
| Atstumas iki akies | 16.5mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2m |
| Svoris | 489g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 – 75mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |



















