Focus Observer 8X56 kaina
Focus Observer 8X56 kaina
Žiūronai Focus OBSERVER 8X56Daugiau |
|
274.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
274.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
FOCUS OBSERVER 8X56Daugiau |
|
275.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
275.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Focus Observer 8x56 Binoculars |
|
275.44 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
275.44 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lornetka Focus Focus Observer 8x56 ED | B1323 ED 8X56 | 7391879053116Daugiau |
|
277.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Focus Observer 8x56, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
312.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FOCUS Observer 8x56 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.38 eur/mėn Daugiau |
|
314.29 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
314.29 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879035334 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 56mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.4° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 112m |
| Santykinis ryškumas | 49m |
| Atstumas iki akies | 20mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3m |
| Svoris | 960g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 59 - 77mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Rodyti daugiau | |




























