Focus Mountain 8x33 kaina
Focus Mountain 8x33 kaina
Focus Mountain 8x33 -kiikariPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
78.72 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
78.72 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Focus Mountain 8x33, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.69 € |
|
90.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Focus Mountain 8x33 |
|
90.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
90.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Focus Mountain 8x33 Binoculars by Focus Optics - 115848 |
|
115.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
115.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FOCUS MOUNTAIN 8X33Daugiau |
|
118.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
118.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Mountain 8x33 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.63 eur/mėn |
|
135.77 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
135.77 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049645 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 33mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 122m |
| Atstumas iki akies | 17.4mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 35m |
| Svoris | 465g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 76mm |
| Matmenys | 130 x 126 x 45mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | komplekte: dėklas, kaklo dirželis, valymo šluostė |
| Rodyti daugiau | |



















