Focus Mountain 10x42 kaina
Focus Mountain 10x42 kaina
Focus Mountain 10x42 binoculars |
|
122.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
122.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FOCUS OPTICS FOCUS MOUNTAIN 10X42 VL-10X42L |
|
130.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
130.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FOCUS Mountain 10x42 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.83 eur/mėn |
|
137.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
137.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Focus Mountain 10X42, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.0 € |
|
137.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žiūronai FOCUS kalnas 10x42 |
|
137.50 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
137.50 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
FOCUS MOUNTAIN 10X42Daugiau |
|
142.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
142.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049614 |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.1° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 107m |
| Atstumas iki akies | 15.4mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 4m |
| Svoris | 620g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 76mm |
| Matmenys | 142 x 128 x 53mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |




















