Focus Mountain 10x25 kaina
Focus Mountain 10x25 kaina
FOCUS OPTICS FOCUS MOUNTAIN 10X25 VL-10X25L |
|
93.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
93.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Žiūronai FOCUS MOUNTAIN 10X25 |
|
95.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
95.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Focus Mountain 10x25 žiūronai |
|
96.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
96.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Focus Mountain 10x25, žaliKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € |
|
116.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 23:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049652 |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 98m |
| Atstumas iki akies | 14.1mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5m |
| Svoris | 300g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 72mm |
| Matmenys | 117 x 115 x 40mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Rodyti daugiau | |




















