Focus Fun II 8x21 kaina
Focus Fun II 8x21 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-08-31 01:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879034085 |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 21mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.4° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 131m |
| Atstumas iki akies | 10mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 4m |
| Svoris | 157g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 40 - 75mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



















