Focus Bright 7x50 kaina
Focus Bright 7x50 kaina
Žiūronai FOCUS Bright 7x50 |
|
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BRIGHT 7X50 FOCUS Binoculars |
|
41.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
41.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Focus Bright 7x50 žiūronai |
|
46.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
46.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879031695 |
| Didinimas | 7 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 122m |
| Atstumas iki akies | 17mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5m |
| Svoris | 935g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 54 – 74mm |
| Matmenys | 62 x 178 x 195mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Pardavėjo šalis | kinija |
| Rodyti daugiau | |



















