Focus Bright 10x50 kaina
Focus Bright 10x50 kaina
FOCUS Bright 10x50 žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
32.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
32.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Žiūronai FOCUS Bright 10x50Daugiau |
|
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS BRIGHT 10X50 Binoculars by FOCUS OPTICS 113777 |
|
41.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
41.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Focus Bright 10x50, juodiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.1 € |
|
43.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Focus Bright 10x50 žiūronai |
|
46.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
46.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879048105 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 113m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 15mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 8m |
| Svoris | 935g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 54 – 74mm |
| Matmenys | 62 x 178 x 195mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | klasikinio stiliaus focus bright 10x50 žiūronai su bk-7 porro prizmėmis ir mc danga |
| Rodyti daugiau | |





















