Flex CS 62 18.0 EC kaina
Flex CS 62 18.0 EC kaina
Akumuliatorinis diskinis pjūklas Flex CS 62; 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovė..70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. Daugiau |
|
269.68 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.68 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas medžiui FLEX CS 62 18,0 ECDaugiau |
|
269.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
269.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas FLEX CS 62 18,0 EC, 18 VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € Daugiau |
|
270.13 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas FLEX CS 62 18,0 EC, 18 VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € Daugiau |
|
270.13 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas medžiui FLEX CS 62 18,0 ECDaugiau |
|
337.59 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas medžiui FLEX CS 62 18,0 ECNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
349.69 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 19:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FLEX |
| Kategorija | Akumuliatorinai diskiniai pjūklai |
| Prekės kodas | 4030293180437 |
| Ilgis | 248 |
| Plotis | 362 |
| Aukštis | 18.94 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Mėlyna |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.9 |
| Ekrano įstrižainė | 39.62 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Pentium® |
| Procesoriaus modelis | N6000 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1.1 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Laikmenos tipas | eMMC |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Chrome OS |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | Flex 3 Chrome 15IJL7 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 8 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 128 GB |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 4 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| IPS ekranas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Su vaizdo kamera | + |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 10 |
| Serija | Lenovo IdeaPad |
| Procesoriaus karta | Jasper Lake (intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 47 |
| Rodyti daugiau | |


























