Flama 5501 kaina
Flama 5501 kaina
Lygintuvas su garų generatoriumi Flama 5501 |
|
76.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
76.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FLAMA |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5601545055088 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 1700w |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 800ml |
| Laido ilgis | -m |
| Kita informacija | garų generatorius; nuolatinis garas 160 g/min; slėgis 6 bar |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | 6bar |
| Rodyti daugiau | |

















