Epson DS-50000 kaina
Epson DS-50000 kaina
Epson CoverPlus Onsite Service Swap - Serviceerweiterung - Austausch - 5 Jahre -..Daugiau |
|
842.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
842.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 00:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Skeneriai |
| Prekės kodas | 8715946499253 |
| Gamintojo kodas | ds-50000 |
| Raiška | 600dpi |
| Maksimalus dokumento dydis | 420x297mm |
| Skenerio tipas | din a3 |
| Matmenys | 64.0 x 15.6 x 46.8cm |
| Svoris | 14.8kg |
| Pakuotės turinys | skeneris |
| Jungties tipas | usb |
| Reikalavimai įrangai | mac os x 10.7 |
| Skeneris | + |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















