Emporia ONE kaina
Emporia ONE kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | EMPORIA |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 9005613152475 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | mygtukinis telefonas, atlenkiamas telefonas |
| WiFi | - |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 3.0 |
| Ekrano tipas | tft |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.4 |
| Ekrano raiška | 240 x 320 |
| Pagrindinė kamera | 2mpx |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | -gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 8gb |
| Baterijos talpa | 900mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Jungties tipas | 2.0 |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Modelis | emporia one v200 |
| Aukštis | 10.43mm |
| Plotis | 5.15mm |
| Gylis | -mm |
| Svoris | 90g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Senjorams | + |
| Gamintojo spalva | grey |
| Rodyti daugiau | |























