Emerio SG-123562 kaina
Emerio SG-123562 kaina
Emerio SG-123562 lyginimo centrasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
51.13 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
51.13 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Emerio SG-123562 lyginimo centrasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
53.69 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
53.69 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Emerio SG-123562Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
60.44 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Emerio Stacja parowa do prasowania |
|
67.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
67.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Emerio SG-123562, 2200 W, 200 g/min, Keramik-Bügelsohle, 5,5 bar, 1,5 l, 100 g/m.. |
|
69.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
69.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Emerio SG-123562 steam ironing station 2200 W 1.5 L Ceramic soleplate Purple, Wh.. |
|
69.59 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Emerio SG-123562 steam ironing station 2200 W 1.5 L Ceramic soleplate Purple, Wh.. |
|
72.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
72.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 06:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMERIO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 7333282011062 |
| Gamintojo kodas | sg-123562 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 100g/min. |
| Garų smūgis | 200g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Guma padengta rankena | - |
| Vandens talpa | 1.5ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | garų lyginimo stotis; paruoštas ~1,5 min; 5,5 bar slėgis; 200 g/min garų smūgis; 100 g/min nuolatinis garas |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | 5.5bar |
| Rodyti daugiau | |



















