Siuvimo mašina Elna EXPERIENCE 560 kaina
Siuvimo mašina Elna EXPERIENCE 560 kaina
Siuvimo mašina Elna EXPERIENCE 560 |
|
523.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
523.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siuvimo mašina Elna EXPERIENCE 560Yra sandėlyje. |
|
524.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
524.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elna eXperience 560Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 707.0 € |
|
565.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELNA |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 7611850702520 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 6.5kg |
| Siuvimo programų skaičius | 100 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 700 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Rodyti daugiau | |




















