Elipsinis treniruoklis Zipro Hulk kaina
Elipsinis treniruoklis Zipro Hulk kaina
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.9 € |
|
193.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
193.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
193.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elipsinis treniruoklis Zipro Magnetic HulkLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
214.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.9 € |
|
193.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 264.9 € |
|
193.26 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
193.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
193.26 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elipsinis treniruoklis Zipro Hulk, juodas |
|
193.47 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
193.47 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elipsinis treniruoklis Zipro HulkPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
209.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
209.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elipsinis treniruoklis Zipro Magnetic HulkLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
214.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Zipro Hulk treniruoklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.50 eur/mėn |
|
224.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZIPRO |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5905669153072 |
| Treniruoklio svoris | 38.3kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 150kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 8kg |
| Apkrovų lygis | 8 |
| Ilgis | 133cm |
| Aukštis | 160cm |
| Plotis | 74cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ekrano tipas | lcd |
| Kompiuterio ekranas rodo | treniruotės greitį, laiką, atstumą, širdies susitraukimų dažnį, sudegintų kalorijų kiekį |
| Pakuotės dydis | 110 x 44 x 58cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















