Elipsinis treniruoklis Tunturi Performance C65-F
Elipsinis treniruoklis Tunturi Performance C65-F
Elipsinis treniruoklis Tunturi Performance C65-FPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
886.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
886.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 15:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TUNTURI |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8717842033876 |
| Treniruoklio svoris | 82kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 135kg |
| Pavaros sistema | elektromagnetinė |
| Smagračio masė | 36kg |
| Apkrovų lygis | 32 |
| Ilgis | 195cm |
| Aukštis | 74cm |
| Plotis | 162cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 24 |
| Kompiuterio ekranas rodo | laikas, greitis, nuotolis, sudegintų kalorijų ir pulso parodymai |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















