Elipsinis treniruoklis Everfit EFK-500 kaina
Elipsinis treniruoklis Everfit EFK-500 kaina
Elipsinis treniruoklis EVERFIT EFK-500Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
238.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elipsinis treniruoklis EVERFIT EFK-500 |
|
275.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 3.20 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
275.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 3.20 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EVERFIT |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8029975999715 |
| Treniruoklio svoris | 31kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 8kg |
| Apkrovų lygis | 8 |
| Ilgis | 115cm |
| Aukštis | 158cm |
| Plotis | 75.5cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ekrano tipas | lcd |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, laikas, atstumas, sudegintos kalorijos ir pulsas |
| Pakuotės dydis | 98 x 32 x 52cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















