Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50 kaina
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.0 € |
|
98.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
98.18 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.18 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.18 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.18 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.18 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.0 € |
|
98.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica TT14 LUX GRIX/A/50 |
|
98.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELICA TT14 LUX GRIX/A/50 Gartraukis+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
105.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
105.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis ELICA TT14 LUX GRIX/A/50 |
|
106.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
106.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TT14 LUX GRIX/A/50 | PRF0201264 |
|
117.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
117.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 21:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283060326 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 62kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 140cm |
| Plotis | 49.8cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |


































