Gartraukis Elica SHY-S BL/A/60 kaina
Gartraukis Elica SHY-S BL/A/60 kaina
Elica SHY-S BL/A/60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 324.0 € |
|
238.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas ELICA PRF0166932Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELICA SHY-S BL/A/60 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
229.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
229.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHY-S BL/A/60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
238.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
238.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Elica SHY-S BL/A/60 |
|
238.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
238.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica SHY-S BL/A/60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 324.0 € |
|
238.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis ELICA SHY-S BL/A/60 |
|
244.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
244.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis ELICA SHY-S BL/A/60Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
256.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
SHY-S BL/A/60 | PRF0166932 |
|
267.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
267.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas ELICA PRF0166932Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHY-S BL/A/60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
269.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 03:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283049901 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | c077xxi-033-001 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 60.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 275m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 495m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 104.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |








































