Kaitlentė Elica NIKOLATESLA BLIX/F/90 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA BLIX/F/90 kaina
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 |
|
2196.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2196.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica Nikola Tesla Unplugged BLIX/F/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2517.0 € |
|
2312.65 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hob and Hood (2in1) ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 | PRF0184545 | 8020283.. |
|
2018.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 Paviršius (PRF0184545) |
|
2095.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2095.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla UNPLUGGED BLIX/F/.. |
|
2099.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2141.35 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2141.35 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 | PRF0184545 |
|
2141.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2141.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 |
|
2145.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2145.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/ F/ 90 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 358.12 eur/mėn |
|
2148.73 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2196.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2196.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 |
|
2196.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2196.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica Nikola Tesla Unplugged BLIX/F/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2517.0 € |
|
2312.65 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 |
|
2379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hob and Hood (2in1) ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 | PRF0184545 | 8020283.. |
|
2395.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
2699.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/.. |
|
3349.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 13:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283054479 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 53cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |









































