Electrolux LKR540402W kaina
Electrolux LKR540402W kaina
Electrolux LKR540402W keraminė viryklė, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
509.28 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
509.28 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux LKR540402W keraminė viryklė, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
524.56 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
524.56 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR540402W keraaminen liesi, valkoinen |
|
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux LKR540402W ceramic stove, white |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 02:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394053585 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.75 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Orkaitės tūris | 57l |
| Laikmatis | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Rodyti daugiau | |
















