Kaitlentė Electrolux LIL61424C kaina
Kaitlentė Electrolux LIL61424C kaina
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
265.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
265.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux LIL61424CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 363.0 € |
|
270.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX LIL61424C PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
260.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
260.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux LIL61424C kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.33 eur/mėn |
|
260.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
260.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
260.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
260.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
60cm. pločio indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424C |
|
260.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
260.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LIL61424C Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s) | LIL6142.. |
|
260.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
265.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
265.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
265.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
265.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
265.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kaitlentė ELECTROLUX LIL61424CVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
266.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Electrolux LIL61424C Juoda įmontuojama 60 cm zona indukcinė viryklė, 4 zonos |
|
266.99 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Electrolux Indukcinė kaitlentė 60 cm 300 serija LIL61424C |
|
269.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LIL61424CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 363.0 € |
|
270.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux LIL61424C Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, padalyta į sritis .. |
|
273.27 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
273.27 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Electrolux LIL61424CYra sandėlyje. |
|
274.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
274.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux LIL61424C Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
285.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
285.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX LIL61424C |
|
345.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
345.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543774685 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3650w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 8.76kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | minimalus stalviršio storis virš orkaitės: 12 mm; montavimo kampo spindulys: max r5. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |



















































