Gartraukis Electrolux LFV626K kaina
Gartraukis Electrolux LFV626K kaina
Electrolux LFV626KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
372.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas ELECTROLUX LFV626KNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
393.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux LFV626K gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.45 eur/mėn |
|
334.47 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Electrolux LFV626KPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
334.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
334.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux Vertikalus garų rinktuvas 60 cm 600 serija „Hob2Hood®“ LFV626K |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LFV626KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
372.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Virtuviniai gaubtai LFV626K SMK Bezprzewodowe łączenie z płytą | LFV626K | 73333.. |
|
376.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Juodos spalvos 60 cm pločio prie sienos montuojamas gartraukis Electrolux LFV626K |
|
389.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
389.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX LFV626K hood |
|
390.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
390.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX LFV626K hood |
|
390.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
390.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garų surinktuvas ELECTROLUX LFV626KNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
393.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Electrolux LFV626KIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
393.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
393.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7333394039015 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | lfv626k |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Aukštis | 953cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 11.6kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, filtro užterštumo indikatorius., plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |











































