Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2
Char-Broil Professional CORE B 2 grilis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 96.08 eur/mėn |
|
576.45 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
576.45 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2 +dovana įvairūs priedai |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2Yra sandėlyje. Daugiau |
|
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
649.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
649.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 3 |
|
649.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
649.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinis grilis Char-Broil Professional CORE B 2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
649.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-10 06:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CHAR-BROIL |
| Kategorija | Dujinės kepsninės |
| Prekės kodas | 4260547594325 |
| Tipas | dujiniai griliai |
| Aukštis | 124.7cm |
| Plotis | 120cm |
| Ilgis | 40cm |
| Kepsninės forma | stačiakampė |
| Transportavimo ratukai | + |
| Dangtis | + |























