Drenažinis vandens siurblys Gardena 20000 BASIC
Drenažinis vandens siurblys Gardena 20000 BASIC
Drenažinis siurblys Gardena Submersible Dirty Water Pump Basic 9017-47, 550 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešvaraus vandens panardinamas siurblys 20000 Basic 9017-47Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.0 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešvaraus vandens panardinamas siurblys Gardena 20000 BASIC,su plūdiniu jungikli..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
49.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
49.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gardena 20000 Basic 09017-47 |
|
51.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
51.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Drenažinis vandens siurblys Gardena 20000 BASIC70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
61.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
61.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Drenažinis siurblys Gardena Submersible Dirty Water Pump Basic 9017-47, 550 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Drenažinis siurblys Gardena Submersible Dirty Water Pump Basic 9017-47, 550 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nešvaraus vandens panardinamas siurblys 20000 Basic 9017-47Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.0 € |
|
61.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Panardinamas (drenažinis) siurblys Gardena 550W 970762301 |
|
62.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
62.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Schmutzwasser-Tauchpumpe 20000 BASIC, Tauch- / Druckpumpe (grau/schwarz, 550 Watt) |
|
65.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
65.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gardena - Dirty Water Submersible Pump 20000 BASIC - 20,000 l/h - with Float Swi.. |
|
68.23 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Drenažiniai vandens siurbliai |
| Prekės kodas | 4066407021594 |
| Variklio galia | 550w |
| Maks. našumas | 20000 l/val. |
| Maks. kėlimo aukštis | 9m |
| Maks. panardinimo gylis | 7m |
| Maks. dalelių dydis | 35mm |
| Siurblio išvado diametras | 25 mm |
| Laido ilgis | 10 mm |
| Pagaminta iš | nerūdijantis plienas |





















