Dream Machines DM5 kaina
Dream Machines DM5 kaina
Laidinė žaidimų pelė Dream Machines DM5 Blink, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.9 € |
|
26.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dream Machines DM5 Blink laidinė optinė pelė | 16000 DPIVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
23.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Laidinė žaidimų pelė Dream Machines DM5 Blink, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.9 € |
|
26.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinė žaidimų pelė Dream Machines DM5 Blink, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.9 € |
|
26.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dream Machines DM5 Blink su laidu optinė pelė | 16000 DPI |
|
26.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
26.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-21 11:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAM MACHINES |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 5902721302607 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 9 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 16000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 125 x 66 x 42mm |
| Svoris | 95g |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, 7 mygtukai |
| Rodyti daugiau | |

















