Drabužių kabykla Springos HA7456 kaina
Drabužių kabykla Springos HA7456 kaina
Drabužių kabykla Springos HA7456, 146 cm, juoda sp. |
|
18.39 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
18.39 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Drabužių kabykla Springos HA7456, 146 cm, juoda sp. |
|
18.39 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
18.39 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-19 02:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Drabužių kabyklos |
| Prekės kodas | 5907719473031 |
| Tipas | drabužių kabyklos su lentynomis |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 110cm |
| Aukštis | 146cm |
| Gylis | 40cm |
















