Cedrus KS53S kaina
Cedrus KS53S kaina
Benzininė vejapjovė Cedrus 53 cm Y196V 3in1 su pavaraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.0 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Benzininė vejapjovė Cedrus CEDKS53SV-E, 4,2 kW su el. starteriu |
|
380.13 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
380.13 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 00:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CEDRUS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903228180712 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Darbinis tūris | 196cm³ |
| Pjovimo plotis | 53cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 39kg |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




















