Cedrus KS51S-ZT kaina
Cedrus KS51S-ZT kaina
Benzininė vejapjovė Cedrus KS51S-ZT, 51 cm 4.2kW |
|
376.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
376.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 03:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CEDRUS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903228181740 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | 196cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 44kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Rodyti daugiau | |




















