Cedrus KS48 kaina
Cedrus KS48 kaina
Benzininė vejapjovė Cedrus 48 cm Y145VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-22 09:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CEDRUS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903228180699 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | 145cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 48cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 29kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Rodyti daugiau | |















