Automobilinė kėdutė Cavoe Le Mans kaina
Automobilinė kėdutė Cavoe Le Mans kaina
Automobilinė kėdutė Cavoe Le Mans Isofix 360, 0-36kg, TerracottaDaugiau |
|
295.20 €
|
Į parduotuvę vaikubaze.lt |
Automobilinė kėdutė Cavoe Le Mans Isofix 360, 0-36kg, TerracottaDaugiau |
|
339.99 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
339.99 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
Cavoe Automobilinė kėdutė Le Mans Isofix 360, 0-36kg, IronDaugiau |
|
369.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.19 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.19 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CAVOE |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5908214737079 |
| Svorio grupė | 0/1/2/3 (0-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas, reguliuojama sėdimoji dalis, atlošimo sistema, apsauga nuo šoninių smūgių |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį, prieš važiavimo kryptį, Šonu |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 100-130 cm |
| Minimalus ūgis | 100cm |
| Maksimalus ūgis | 130cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















