Automobilinė kėdutė Cavoe Grand Prix Pro kaina
Automobilinė kėdutė Cavoe Grand Prix Pro kaina
Fotelik samochodowy Cavoe Grand Prix Pro Taupe F/CA/GRAND/PRIX/PRO/TA |
|
177.79 €
|
Į parduotuvę wishbuy.eu |
Automobilinė kėdutė Cavoe Grand Prix Pro Isofix, 15-36 KG., IronDaugiau |
|
179.99 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
179.99 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
Cavoe Automobilinė kėdutė Grand Prix Pro Isofix, 15-36 KG., ForestDaugiau |
|
199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.19 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.19 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Automobilinė kėdutė Cavoe Grand Prix Pro Isofix, 15-36 KG., TaupeDaugiau |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę vaikubaze.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CAVOE |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5908214738182 |
| Grupė | 2/3 (15-36 kg) |
| Reguliavimo galimybė | galvos atlošas, sėdima dalis |
| Montavimas automobilyje | veidu pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | - |
| Ūgio kategorija | 76-150 cm |
| Minimalus ūgis | 75cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
















