Kavos aparatas Catler ES702 kaina
Kavos aparatas Catler ES702 kaina
Catler ES702Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.0 € Daugiau |
|
95.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-02 18:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATLER |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8590669349579 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | -kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, americano, latte, lungo, caramel macchiato |
| Vandens talpa | 0.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kapsulės |
| Kita informacija | naudoja kapsules ir maltą kavą; kompaktiškas dizainas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |
















