Kavos aparatas Catler ES700 kaina
Kavos aparatas Catler ES700 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATLER |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8590669348237 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | -kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, latte machiatto, juoda kava, americano, latte, caramel macchiato |
| Vandens talpa | 0.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kapsulės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





























