Kavos aparatas Catler ES 721 kaina
Kavos aparatas Catler ES 721 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATLER |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8590669348268 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 30cm |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, juoda kava, americano, latte |
| Vandens talpa | 0.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kapsulės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |















