Kaitlentė Cata TD3002BK kaina
Kaitlentė Cata TD3002BK kaina
Kaitlentė CATA Hob TD 3002 BK Vitroceramic Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata TD 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.9 € |
|
121.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kaitlentė CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones.. |
|
131.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
131.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė CATA TD 3002 BK, vitrokeraminė, 2 kaitvietės, jutiklinė, su laikmačiu,.. |
|
101.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Kaitlentė CATA Hob TD 3002 BK Vitroceramic Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
116.02 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
118.25 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata TD 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.9 € |
|
121.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata TD 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.9 € |
|
121.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
127.84 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
127.84 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
127.84 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
127.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
127.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
130.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Kaitlentė CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones.. |
|
131.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
131.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
133.92 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hob | TD 3002 BK | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
136.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
136.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Plaque de cuisson Cata Vitrocéramique 2 feux TD3002BK |
|
235.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
235.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248102513 |
| Gamintojo kodas | td3002bk |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.5cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | domino formato (30 cm) stiklo keramikos kaitlentė su 2 kaitvietėmis ir jutikliniu valdymu. montavimo angos matmenys: 265 x 495 mm. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |




























