Kaitlentė Cata INSB6030WH kaina
Kaitlentė Cata INSB6030WH kaina
CATA Hob INSB 6030 WH Induction Number of burners/cooking zones 3 Slider tou.. |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata INSB6030WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 581.0 € |
|
439.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
390.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
391.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
391.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
395.14 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Kaitlentė CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones .. |
|
400.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
400.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
402.72 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
407.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
417.93 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hob INSB 6030 WH Induction Number of burners/cooking zones 3 Slider tou.. |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
422.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
422.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Induckinė kaitlentė Cata INSB 6030 WHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Induckinė kaitlentė Cata INSB 6030 WHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Cata INSB6030WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 581.0 € |
|
439.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cata INSB 6030 WH Hob, Induction, Width 59cm, 3 cooking zones, Touch control, Wh.. |
|
548.69 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hob | INSB 6030 WH | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Slider.. |
|
553.96 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248108607 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 3vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7100w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |






























