Kaitlentė Beko HII64880UFT kaina
Kaitlentė Beko HII64880UFT kaina
Kaitlentė BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Plotis 59cm |
|
418.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
418.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko HII64880UFT indukcinė kaitlentė, 60 cm, 7400 W, juoda stiklo keramikaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463.0 € |
|
418.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė BEKO HII64880UFTNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kaitlentė BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Plotis 59cm |
|
418.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
418.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Width 59cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
418.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
418.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Beko HII64880UFT indukcinė kaitlentė, 60 cm, 7400 W, juoda stiklo keramikaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463.0 € |
|
418.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė BEKO HII64880UFTNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Width 59cmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
419.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
419.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Width 59cm |
|
431.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
431.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BEKO Induction Hob HII64880UFT 60 cm, Width 59cm |
|
452.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
452.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beko HII64880UFT įmontuojama indukcinė kaitlentė, 4 kaitvietės, juoda |
|
519.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 12:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842511653 |
| Gamintojo kodas | 7757188715 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojama |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.7cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Rodyti daugiau | |

























