Kaitlentė Cata IB 6403E2 BK kaina
Kaitlentė Cata IB 6403E2 BK kaina
Kaitlentė CATA Hob IB 6403E2 BK Induction Number of burners/cooking zones 3 .. |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 08063121Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė CATA Induction IB 6403E2 BK 3 zonos jutiklinis laikmatis juoda |
|
202.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Kaitlentė CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones .. |
|
203.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
203.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė CATA Hob IB 6403E2 BK Induction Number of burners/cooking zones 3 .. |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 08063121Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
230.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
254.22 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6403 E2 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
256.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
256.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.67 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
261.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
268.89 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
271.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
271.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6403 E2 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
276.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
276.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248355926 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5300w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |
























