Kaitlentė Cata IB 6403E2 BK цена
Kaitlentė Cata IB 6403E2 BK цена
Kaitlentė CATA Hob IB 6403E2 BK Induction Number of burners/cooking zones 3 .. |
|
209.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata 08063121Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė CATA Induction IB 6403E2 BK 3 zonos jutiklinis laikmatis juoda |
|
202.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Kaitlentė CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones .. |
|
203.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
203.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė CATA Hob IB 6403E2 BK Induction Number of burners/cooking zones 3 .. |
|
209.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata 08063121Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
209.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
230.68 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
254.22 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6403 E2 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.65 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
256.65 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
256.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.67 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
256.67 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
261.59 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
268.89 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch .. |
|
271.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
271.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6403 E2 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
276.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
276.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:48
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248355926 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5300w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Показать больше | |
























