Šaldytuvas Candy CCE4T620EB kaina
Šaldytuvas Candy CCE4T620EB kaina
Šaldytuvas su šaldikliu apačioje Candy CCE4T620EB Juodas, 200cmNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
539.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
539.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Candy CCE4T620EBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
693.31 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Candy CCE4T620EBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
693.31 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
693.31 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Candy CCE4T620EBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
714.11 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
714.11 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019042503 |
| Gamintojo kodas | 7298348732 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 264kwh |
| Bendra talpa | 377l |
| Šaldytuvo talpa | 258l |
| Šaldiklio talpa | 119l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 200cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 71.8kg |
| Rodyti daugiau | |




























