Bosch WGB256A2PL kaina
Bosch WGB256A2PL kaina
BOSCH WGB256A2PL skalbyklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1484.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch WGB256A2PLTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1558.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGB256A2PL netnet | WGB256A2PL | 4242005493920 |
|
1437.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL |
|
1469.74 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1469.74 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
BOSCH WGB256A2PL washing machine |
|
1477.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1477.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB256A2PLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1482.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1482.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
BOSCH WGB256A2PL skalbyklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1484.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGB256A2PLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1526.46 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1526.46 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch WGB256A2PLTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1558.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH WGB256A2PL washing machine |
|
1896.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1896.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 06:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005493920 |
| Gamintojo kodas | wgb256a2pl |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 35kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.35kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 48l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59.9cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


































