Indaplovė Bosch SPV4HKX10E kaina
Indaplovė Bosch SPV4HKX10E kaina
Bosch SPV4HKX10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.0 € |
|
434.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH SPV4HKX10E - built-in dishwasher | SPV4HKX10E | 4242005421954 |
|
393.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HKX10EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
427.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
427.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HKX10EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
427.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
427.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch Indaplovė spv4hkx10e |
|
429.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
429.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch SPV4HKX10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.0 € |
|
434.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HKX10E |
|
446.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
446.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama Indaplovė - Bosch SPV4HKX10E |
|
455.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
455.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH SPV4HKX10E - built-in dishwasher |
|
466.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
466.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
įmontuojamoji Indaplovė Bosch Spv4hkx10e |
|
587.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
587.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-06 01:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005421954 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 340min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |






































