Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4EKX24E kaina
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4EKX24E kaina
Built-in indaplovė BOSCH SPV4EKX24E |
|
520.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
520.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BOSCH SPV4EKX24E IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
522.66 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
522.66 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV4EKX24EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 618.0 € |
|
522.66 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Built-in dishwasher BOSCH SPV4EKX24E |
|
539.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
539.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Built-in dishwasher BOSCH SPV4EKX24E |
|
570.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
570.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 05:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005421855 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | b |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 320min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 87.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Plovimo klasė | b |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| LED ekranas | + |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | savaime išsivalantis |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |

























