Šaldytuvas Bosch KFI96APEA kaina
Šaldytuvas Bosch KFI96APEA kaina
Bosch KFI96APEA Serija 6, Prancūziško tipo apačioje montuojamas šaldiklis, 5 dur.. |
|
2155.10 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2155.10 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Series 6, French Door, 574 L, aukštis 183 cm, nerūdijančio plieno - SBS Ša..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2299.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
BOSCH KFI96APEA Series 6 fridge freezer, brushed steel, anti-fingerprint (KFI96A.. |
|
2069.69 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Šaldytuvas Bosch KFI96APEAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2155.10 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
2155.10 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch KFI96APEA Serija 6, Prancūziško tipo apačioje montuojamas šaldiklis, 5 dur.. |
|
2155.10 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2155.10 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BOSCH KFI96APEA ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
2156.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2156.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KFI96APEAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2299.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
2299.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch Series 6, French Door, 574 L, aukštis 183 cm, nerūdijančio plieno - SBS Ša..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2299.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Bosch Serie 6 KFI96APEA dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 574 L E Šlifuota.. |
|
2575.63 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2575.63 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
KFI96APEA Serie 6, French Door (edelstahl (gebürstet), Home Connect) |
|
3438.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3438.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005377824 |
| Gamintojo kodas | kfi96apea |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 328kwh |
| Bendra talpa | 574l |
| Šaldytuvo talpa | 375l |
| Šaldiklio talpa | 199l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 16kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 90.5cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 73.4cm |
| Svoris | 139kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Kita | daugiafunkcinė lentyna |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |

























