Šaldytuvas Bosch KFD96APEA kaina
Šaldytuvas Bosch KFD96APEA kaina
BOSCH KFD96APEA |
|
2289.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2289.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KFD96APEAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2391.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
2391.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KFD96APEAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2462.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
2462.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-06 20:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005372041 |
| Gamintojo kodas | kfd96apea |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 327kwh |
| Bendra talpa | 574l |
| Šaldytuvo talpa | 375l |
| Šaldiklio talpa | 199l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 16kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, multiairflow |
| Plotis | 90.5cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 73.1cm |
| Svoris | 138.5kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 6 |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, no frost |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































